Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Vitamed to przychodnia świadcząca bezpłatne usługi zdrowotne ze środków publicznych. W ramach podpisanych z Narodowym Funduszem Zdrowia umów skorzystacie u nas Państwo z bezpłatnych usług w podstawowej opiece zdrowotnej, poradni ginekologiczno-położniczej, otolaryngologicznej, neurologicznej, dermatologicznej, urologicznej, fizjoterapii oraz medycyny sportowej.

Właścicielami NZOZ VITAMED są dr n. med. Andrzej Gałaj oraz ekonomista mgr inż. Rafał Cichomski. Bezpieczeństwo i komfort pacjentów to cele jakie przyświecają im w codziennej pracy na rzecz pacjentów przychodni. Stąd m.in. od 3 lat NZOZ Vitamed świadczy usługi w komfortowym nowym budynku o powierzchni 800 metrów.

Również zakres prywatnie świadczonych usług jest na terenie naszego obiektu bardzo szeroki: okulista (dostępny również w ramach NFZ), kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych, specjalista ortopedii i traumatologii, terapeuta manualny, specjalista ginekolog-położnik, specjalista chirurgii urazowej, psycholog kliniczny, neurolog, psychiatra, specjalista fizjoterapii i rehabilitant czy usług dietetyka.

Nasi partnerzy na terenie naszej przychodni świadczą również usługi z zakresu pracowni gastroentorologicznej czy pracowni endoskopowej. Również w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowa NZOZ Komorowska prowadzi poradnię okulistyczną. Zapraszamy również na bezpłatne badanie słuchu i wiele innych ofert które na bieżąco aktualizujemy z myślą o Państwu.

Wszystko to z myślą o Państwu, naszych Pacjentach w nowym przestronnym i komfortowym budynku w centrum miasta przy ul. Kościuszki 35, gdzie z myślą o Państwa wygodzie dysponujemy dużym bezpłatnym parkingiem, nasz obiekt jest również przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych, a nasz wyspecjalizowany personel udzieli Państwu wszelkich informacji. Naszą misją i celem nie jest posiadanie jak największej ilości pacjentów spędzających pół dnia w swojej przychodni, a komfortowa i sprawa obsługa tych którzy nam zaufali.

Drogi Pacjencie przekonaj się sam, aż trzy razy w ciągu roku możesz bezpłatnie skorzystać z możliwości zmiany swojej przychodni, a my postaramy się abyś już z nami został.