NZOZ Vitamed to renomowana przychodnia zdrowotna, która oferuje szeroki zakres usług medycznych zarówno bezpłatnych, finansowanych ze środków publicznych, jak i prywatnych. Dzięki podpisanych umowom z Narodowym Funduszem Zdrowia, pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych usług w podstawowej opiece zdrowotnej oraz w specjalistycznych poradniach, takich jak ginekologiczno-położnicza, otolaryngologiczna, kardiologiczna, neurologiczna, dermatologiczna, urologiczna, fizjoterapii i medycyny sportowej.

 

Właścicielami przychodni są doświadczeni specjaliści: dr n. med. Andrzej Gałaj oraz ekonomista mgr inż. Rafał Cichomski. Ich głównym celem jest zapewnienie pacjentom bezpieczeństwa i komfortu podczas wizyt oraz wysokiej jakości świadczonych usług.

 

Oprócz usług finansowanych ze środków publicznych, w NZOZ Vitamed dostępny jest także szeroki zakres prywatnych konsultacji. Specjaliści pracujący w przychodni to m.in.: okulista, kardiolog, ortopeda i traumatolog, terapeuta manualny, ginekolog-położnik, specjaliści fizjoterapii i rehabilitacji.

 

Nasi partnerzy na terenie naszej przychodni świadczą również usługi z zakresu pracowni gastroentorologicznej czy pracowni endoskopowej. Również w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowa NZOZ Komorowska prowadzi poradnię okulistyczną. Zapraszamy również na bezpłatne badanie słuchu i wiele innych ofert które na bieżąco aktualizujemy z myślą o Państwu.

NZOZ Vitamed mieści się w nowoczesnym i przestronnym budynku w centrum miasta przy ul. Kościuszki 35. Dla wygody pacjentów przychodnia oferuje duży bezpłatny parking oraz jest w pełni przystosowana do obsługi osób niepełnosprawnych. Wyspecjalizowany personel przychodni zapewni Państwu wszelkie niezbędne informacje i wsparcie.

 

Misją NZOZ Vitamed nie jest dążenie do zwiększenia liczby pacjentów spędzających dużo czasu w przychodni, ale zapewnienie komfortowej i skutecznej obsługi tych, którzy zdecydują się nam zaufać.

 

Jeżeli szukasz profesjonalnej opieki medycznej w przyjaznej atmosferze, NZOZ Vitamed jest miejscem dla Ciebie. Przekonaj się sam – masz możliwość zmiany przychodni aż trzy razy w ciągu roku, a przychodnia z pewnością postara się, abyś został z nami na stałe. Zapraszamy!